AsusCs
Regulament AsusCs
Cerinte ce trebuie respectate de catre toti membrilor forumului la deschiderea unui topic nou:- <br>Incadrati-va topicul la rubrica potrivita. moderatorii pot alege intre a va muta topicul la sectinea potrivita sau chiar a-l sterge si a va da warn;-<br> Incercati sa dati un nume cat mai sugestiv topicului deschis.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AsusCs
Regulament AsusCs
Cerinte ce trebuie respectate de catre toti membrilor forumului la deschiderea unui topic nou:- <br>Incadrati-va topicul la rubrica potrivita. moderatorii pot alege intre a va muta topicul la sectinea potrivita sau chiar a-l sterge si a va da warn;-<br> Incercati sa dati un nume cat mai sugestiv topicului deschis.
AsusCs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Banat din nou!

In jos

Banat din nou! Empty Banat din nou!

Mesaj Scris de unknowN* Dum Mai 09, 2010 9:06 am

Nickname: unknowN*
Banat de: babay, doar asta da ban aiurea
Data: 9.05.2010, ora 10:00 am
Dovada/motiv: https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/dnkrhx.png
Daca eu l-am jignit cu "jet" inseamna ca si el m-a jignit cu "gura", la cererea de a nu juca cu awp pentru ca eu eram singur si el era cu inca unu.
E a doua oara cand iau ban, mi l-a dat permanent. Cer sa i se suspende adminu.
Cu ocazia asta am ceva sa iti spun, Piki. Nu vad sa te ocupi de server. Ziceai ca iei domeniu, te ajut eu cu host.. Sa faci ceva calumea, sa ai si admini (pe bani sau redirecturi). Nu te intereseaza deloc. Intri 5 minute pe id asuscs si atat.
//edit: Am intrat cu alt ip, acelasi nume si iar am luat ban, din cauza awp-ului. Babay era in echipa adversa si probabil la cat e de frustrat si neputincios in fata mea intr-un joc, a zis sa dea iar ban. Inainte sa iau eu, am vazut ca i-a dat lu unu Neko 1000000 minute pentru ca l-a intrebat unu pe babay daca aveam voie cu awp. Neko juca cu awp.
Am schimbat a doua oara ip-u si am intrat cu nickname TZUCKY. Am jucat putin pe snow, apoi a dat vot si a iesit awp_map. Babay juca cu awp, am zis sa joc iar cu awp. Am jucat calumea si trosc, iar ban.
Dovada: https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/14o6q39.png

unknowN*
New member
New member

masculin
Taur Maimuta
Data de inscriere : 14/04/2010
Numarul mesajelor : 2
Data nasterii : 14/05/1992
Varsta : 31
Puncte AsusCs : 5135
Reputatie AsusCs : 0

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum