AsusCs
Regulament AsusCs
Cerinte ce trebuie respectate de catre toti membrilor forumului la deschiderea unui topic nou:- <br>Incadrati-va topicul la rubrica potrivita. moderatorii pot alege intre a va muta topicul la sectinea potrivita sau chiar a-l sterge si a va da warn;-<br> Incercati sa dati un nume cat mai sugestiv topicului deschis.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AsusCs
Regulament AsusCs
Cerinte ce trebuie respectate de catre toti membrilor forumului la deschiderea unui topic nou:- <br>Incadrati-va topicul la rubrica potrivita. moderatorii pot alege intre a va muta topicul la sectinea potrivita sau chiar a-l sterge si a va da warn;-<br> Incercati sa dati un nume cat mai sugestiv topicului deschis.
AsusCs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Model cerere admin pe activitatea/comportamentul de pe sv

2 participanți

In jos

Model cerere admin pe activitatea/comportamentul de pe sv Empty Model cerere admin pe activitatea/comportamentul de pe sv

Mesaj Scris de pikindel Mar Apr 20, 2010 6:19 pm

Pentru cei care doresc admin vreau sa fac o precizare si anume:Cererea voastra va fi supusa votului adminilor timp de 3 zile pentru ca uni admini lucreaza,uni sunt la scoala,facultate,etc....Dupa care se va decide Da sau NU Asa ca nu stresati admini sau sa faceti la topicuri noi pana nu mai puteti sau dublu post!!!!!
Multumesc pentru intelegere!!!

Cei care doresc Admin/Slot pe serverul nostru, trebuie sa respecte urmatoarele conditii :
M o D e L

*Sa aiba minim 35 de ore jucate pe server si sa fie minim 3 ore zilnic pe server!!
*Sa fie activ pe server si forum zilnic!!!
* Nick folosit pe server :andre&ion
* Varsta : 22
* Ore jucate pe server ( Link gametracker) : puneti link-ul
* Dobandesti comenzile AmxModX ? Macar 50% :
* ID Yahoo! Messenger:andrei32andru@yahoo.com acest id'uu este unu fictiv,voi il puneti pe al vostru!
pikindel
pikindel
Administrator
Administrator

masculin
Sagetator Dragon
Data de inscriere : 02/01/2009
Numarul mesajelor : 27
Data nasterii : 04/12/1988
Varsta : 35
Localizare : Motrul..orasul meu
Hobby : footbalul si innotul
Stare momentana : Voie Buna..!!!
Puncte AsusCs : 5670
Reputatie AsusCs : 2

Sus In jos

Model cerere admin pe activitatea/comportamentul de pe sv Empty Re: Model cerere admin pe activitatea/comportamentul de pe sv

Mesaj Scris de ChiLLi Mar Apr 20, 2010 7:42 pm

Vreau sa fiuu si eu admin pentru ca imi place serveru aceasta si pentru ca, cand am gasit serveru asta mia placut

ChiLLi
New member
New member

masculin
Pesti Maimuta
Data de inscriere : 20/04/2010
Numarul mesajelor : 1
Data nasterii : 03/03/1992
Varsta : 32
Localizare : Oradea
Hobby : cs1.6
Stare momentana : sunt bime:D
Puncte AsusCs : 5139
Reputatie AsusCs : 0

Sus In jos

Model cerere admin pe activitatea/comportamentul de pe sv Empty Re: Model cerere admin pe activitatea/comportamentul de pe sv

Mesaj Scris de pikindel Vin Apr 23, 2010 7:13 pm

Mey fai si tu un model cu me cel mai de sus..!!!si nu uita fati cele 35 de ore pe server..!
pikindel
pikindel
Administrator
Administrator

masculin
Sagetator Dragon
Data de inscriere : 02/01/2009
Numarul mesajelor : 27
Data nasterii : 04/12/1988
Varsta : 35
Localizare : Motrul..orasul meu
Hobby : footbalul si innotul
Stare momentana : Voie Buna..!!!
Puncte AsusCs : 5670
Reputatie AsusCs : 2

Sus In jos

Model cerere admin pe activitatea/comportamentul de pe sv Empty Re: Model cerere admin pe activitatea/comportamentul de pe sv

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum