AsusCs
Regulament AsusCs
Cerinte ce trebuie respectate de catre toti membrilor forumului la deschiderea unui topic nou:- <br>Incadrati-va topicul la rubrica potrivita. moderatorii pot alege intre a va muta topicul la sectinea potrivita sau chiar a-l sterge si a va da warn;-<br> Incercati sa dati un nume cat mai sugestiv topicului deschis.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AsusCs
Regulament AsusCs
Cerinte ce trebuie respectate de catre toti membrilor forumului la deschiderea unui topic nou:- <br>Incadrati-va topicul la rubrica potrivita. moderatorii pot alege intre a va muta topicul la sectinea potrivita sau chiar a-l sterge si a va da warn;-<br> Incercati sa dati un nume cat mai sugestiv topicului deschis.
AsusCs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Parteneriat cu www.ultra-mania.tk

In jos

Parteneriat cu www.ultra-mania.tk Empty Parteneriat cu www.ultra-mania.tk

Mesaj Scris de Ombladon Sam Mar 06, 2010 7:11 pm

Link: www.ultra-mania.tk
Detinator: aSu,Ombladon
Mesaje: 5644
Membri: 388
Descriere: avem 5 servere dintre care 3-4 din ele fiind o mare parte din zi full,modurile serverlor noastre sunt : Biohazard new,Zombie Plague 20 models,GunGame Fun,DeathRun,Soccerjam. Comunitatea Ultra Mania este infiintata din august 2008,in noiembrie 2009 am facut forumul actual,am avut altul mult mai populat dar din unele certuri cu fondatorul am ajuns la concluzia sa il stergem si sa facem altul de la 0.

Ceea ce doresc este o propunere,daca vreti sa intrati cu serverul in comunitatea noastra.
Avantajele vor fi urmatoarele: sv full si playeri care sa tina redirecte,detinatorul serverului va devenii membru staff al comunitatii noastre si el va raspunde de cererile de admin/slot/unban ale serverului si isi poate mai alege chiar si un alt moderator pentru server.As fii interesat si de un server mod clasic daca aveti !
Pentru contact id ombladon48
Bye!

Ombladon
New member
New member

masculin
Gemeni Cal
Data de inscriere : 06/03/2010
Numarul mesajelor : 1
Data nasterii : 23/05/1990
Varsta : 33
Puncte AsusCs : 5171
Reputatie AsusCs : 0

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum