AsusCs
Regulament AsusCs
Cerinte ce trebuie respectate de catre toti membrilor forumului la deschiderea unui topic nou:- <br>Incadrati-va topicul la rubrica potrivita. moderatorii pot alege intre a va muta topicul la sectinea potrivita sau chiar a-l sterge si a va da warn;-<br> Incercati sa dati un nume cat mai sugestiv topicului deschis.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

AsusCs
Regulament AsusCs
Cerinte ce trebuie respectate de catre toti membrilor forumului la deschiderea unui topic nou:- <br>Incadrati-va topicul la rubrica potrivita. moderatorii pot alege intre a va muta topicul la sectinea potrivita sau chiar a-l sterge si a va da warn;-<br> Incercati sa dati un nume cat mai sugestiv topicului deschis.
AsusCs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Banc Despre Fotbal

2 participanți

AsusCs :: Chat :: Bancuri

In jos

Banc Despre Fotbal Empty Banc Despre Fotbal

Mesaj Scris de bCa Vin Dec 19, 2008 10:37 am

Cica antrenorul Olandei isi anunta jucatorii ca vor juca un meci contra Romaniei. Nimeni n-are chef, si la un moment dat portarul Van der Saar zice:
- Baieti, uite ce zic eu, joc eu singur contra Romaniei, si voi mergeti intr-un club, OK?"
Toti sunt de acord. La un moment dat aprind TV-ul si ce vad: 1-0 pentru Olanda, gol Van der Saar in minutul 5! Toti veseli, sting TV-ul si iar se pun pe baute... La capatul celor 90 de minute aprind din nou televizorul si... "Romania 1 - Olanda 1, gol Mutu, minutul 90." Fuga toti la stadion si la vestiare il gasesc pe Van der Saar, disperat, cu capul in maini...
- Ce s-a intamplat, mai Van der Saar?
- Baieti, imi pare sincer rau, am fost eliminat in minutul 6 ... )

bCa
Member
Member

masculin
Varsator Mistret
Data de inscriere : 18/12/2008
Numarul mesajelor : 47
Data nasterii : 13/02/1995
Varsta : 29
Puncte AsusCs : 5627
Reputatie AsusCs : 0

Sus In jos

Banc Despre Fotbal Empty Re: Banc Despre Fotbal

Mesaj Scris de babay Dum Ian 04, 2009 8:32 pm

moama........sunt pe jos.........ce tare e bancul........ Very Happy
babay
babay
Member
Member

masculin
Capricorn Cocos
Data de inscriere : 03/01/2009
Numarul mesajelor : 66
Data nasterii : 16/01/1994
Varsta : 30
Puncte AsusCs : 5618
Reputatie AsusCs : 0

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

AsusCs :: Chat :: Bancuri

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum